Logo
OK JILEMNICE – klub orientačních sportů

Nominační víkend před námi

1. června 2006 | Martin Král | 21 zobrazení

jesO víkendu se běží v Jesenici dvouzávod Českého poháru, žebříčku A a žebříčku B. Závody jsou o to zajímavější, že se v nich rozhoduje o nominaci na Mistrovství světa juniorů a Mistrovství Evropy dorostu. Z našich závodníků jsou ve hře Ivana Prchalová (JMS), Terka Petrželová (JMS,MED) a Jiří Mališ (MED), kteří mají splněné požadované atletické limity.

Závody budou velmi náročné, o čemž svědčí ukázky map. Kamenité pasáže v zeleném budou vyžadovat maximální koncentraci a vynikající orientační výkon. I počasí, které zatím nevěští nic dobrého, určitě udělá závody ještě náročnějšími. V sobotu je na programu klasika, v neděli krátká trať.

Startovky a další pokyny jsou na stránkách pořadatelů. Odjezd autobusu je v sobotu v 7:00 hodin z AN, autobus jede přes Vrchlabí a Studenec (na Špici) , spíme v Lubenci v chatkách, spacák s sebou !!!, večeře a snídaně jsou zajištěny. V zařízení je krytý plavecký bazén, plavky s sebou. Doporučuji vzhledem k počasí po oba dny teplé a nepromokavé oblečení.